Oy Eko-Bygg PS Ab
VoimassaOsakeyhtiö
Y-tunnus
0181531-6
- ✓Kaupparekisteri18.3.1977 alkaen
- ✓Arvonlisäverorekisteri1.1.2007 alkaen
- ✓Ennakkoperintärekisteri1.3.1995 alkaen
- ×Työnantajarekisteri
Tilikauden tulos
- 202313 t€
- 202421 t€
- 2025tappio 11 t€
Liikevoitto
- 202310 t€
- 202421 t€
- 2025tappio 16 t€
Luvut digitaalisista tilinpäätöksistä (iXBRL), jotka yritys on ilmoittanut kaupparekisteriin. Lähde: PRH, CC BY 4.0.
Perustiedot
- Yritysmuoto
- Osakeyhtiö
- Päätoimiala
- Tilintarkastuspalvelu (69202)
- Kotipaikka
- Pännäinen
- Postiosoite
- BENNÄSVÄGEN 479 68910 Pännäinen
- Rekisteröity
- 18.3.1977
- Y-tunnus annettu
- 15.3.1978
- ALV-tunniste
- FI01815316
- Tiedot päivitetty
- 3.2.2026
Entiset nimet
- Eko-Bygg, Peter Snellman & Co · 20.10.2003 asti
Usein kysyttyä
Mikä on Oy Eko-Bygg PS Ab:n Y-tunnus?
Oy Eko-Bygg PS Ab:n Y-tunnus on 0181531-6. EU:n arvonlisäverotunniste on FI01815316.
Mikä on Oy Eko-Bygg PS Ab:n liikevaihto?
Oy Eko-Bygg PS Ab ei ole ilmoittanut tilinpäätöstään PRH:n avoimeen dataan digitaalisessa muodossa. Avoimena datana on noin 5 prosenttia tilinpäätöksistä. Pörssiyhtiöiden luvut löytyvät niiden sijoittajasivuilta.
Onko Oy Eko-Bygg PS Ab arvonlisäverorekisterissä?
Kyllä. Oy Eko-Bygg PS Ab on merkitty arvonlisäverorekisteriin YTJ:n mukaan.
Onko Oy Eko-Bygg PS Ab ennakkoperintärekisterissä?
Kyllä, Oy Eko-Bygg PS Ab on ennakkoperintärekisterissä.
Hae toinen yritys
Tunnettuja yrityksiä
Lähde: PRH, CC BY 4.0 · YTJ avoin data · Avaa YTJ:ssä