Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy
SelvitystilassaOsakeyhtiö
Y-tunnus
0398084-1
- ✓Kaupparekisteri6.2.1981 alkaen
- ✓Arvonlisäverorekisteri1.6.1994 alkaen
- ✓Ennakkoperintärekisteri1.3.1995 alkaen
- ×Työnantajarekisteri
Liikevaihto
- 202432 t€
- 202524 t€
Tilikauden tulos
- 2024tappio 1 895 €
- 2025tappio 6 712 €
Liikevoitto
- 2024tappio 2 026 €
- 2025tappio 6 605 €
Luvut digitaalisista tilinpäätöksistä (iXBRL), jotka yritys on ilmoittanut kaupparekisteriin. Lähde: PRH, CC BY 4.0.
Perustiedot
- Yritysmuoto
- Osakeyhtiö
- Päätoimiala
- Arkkitehtipalvelut (71110)
- Kotipaikka
- Nummela
- Postiosoite
- Mäntylä 6 03100 Nummela
- Rekisteröity
- 6.2.1981
- Y-tunnus annettu
- 21.1.1981
- ALV-tunniste
- FI03980841
- Tiedot päivitetty
- 17.6.2026
Usein kysyttyä
Mikä on Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy:n Y-tunnus?
Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy:n Y-tunnus on 0398084-1. EU:n arvonlisäverotunniste on FI03980841.
Mikä on Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy:n liikevaihto?
Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy:n liikevaihto oli 24 t€ tilikaudella, joka päättyi 31.12.2025. Lähde: PRH:n avoin tilinpäätösdata.
Onko Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy arvonlisäverorekisterissä?
Kyllä. Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy on merkitty arvonlisäverorekisteriin YTJ:n mukaan.
Onko Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy ennakkoperintärekisterissä?
Kyllä, Arkkitehtitoimisto Yrjö J. Warvas Oy on ennakkoperintärekisterissä.
Hae toinen yritys
Tunnettuja yrityksiä
Lähde: PRH, CC BY 4.0 · YTJ avoin data · Avaa YTJ:ssä