Yrityshaku

Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy

VoimassaOsakeyhtiö

Y-tunnus

0398266-0

  • ✓Kaupparekisteri5.12.1980 alkaen
  • ×Arvonlisäverorekisteri
  • ✓Ennakkoperintärekisteri1.3.1995 alkaen
  • ✓Työnantajarekisteri1.6.1986 alkaen

Liikevaihto

  • 2023409 t€
  • 2024407 t€
  • 2025450 t€

Tilikauden tulos

  • 2023tappio 2 885 €
  • 202430 t€
  • 202524 t€

Liikevoitto

  • 2023tappio 4 092 €
  • 2024tappio 38 t€
  • 202529 t€

Luvut digitaalisista tilinpäätöksistä (iXBRL), jotka yritys on ilmoittanut kaupparekisteriin. Lähde: PRH, CC BY 4.0.

Perustiedot

Yritysmuoto
Osakeyhtiö
Päätoimiala
Fysioterapiapalvelut (86950)
Kotipaikka
Hollola
Postiosoite
KESKUSKATU 8 15870 Hollola
Rekisteröity
5.12.1980
Y-tunnus annettu
6.2.1981
ALV-tunniste
FI03982660
Tiedot päivitetty
31.12.2025

Entiset nimet

  • Salpakankaan Lääkintävoimistelu Ky · 24.11.1992 asti

Usein kysyttyä

Mikä on Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy:n Y-tunnus?

Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy:n Y-tunnus on 0398266-0. EU:n arvonlisäverotunniste on FI03982660.

Mikä on Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy:n liikevaihto?

Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy:n liikevaihto oli 450 t€ tilikaudella, joka päättyi 31.12.2025. Lähde: PRH:n avoin tilinpäätösdata.

Onko Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy arvonlisäverorekisterissä?

YTJ:n avoimen datan mukaan Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy ei ole tällä hetkellä arvonlisäverorekisterissä.

Onko Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy ennakkoperintärekisterissä?

Kyllä, Salpakankaan Lääkintävoimistelu Oy on ennakkoperintärekisterissä.

Hae toinen yritys

Tunnettuja yrityksiä

Lähde: PRH, CC BY 4.0 · YTJ avoin data · Avaa YTJ:ssä