Yrityshaku

Muovi Team S & H Kontinen Oy

VoimassaOsakeyhtiö

Y-tunnus

0609812-5

  • ✓Kaupparekisteri13.3.1986 alkaen
  • ✓Arvonlisäverorekisteri1.6.1994 alkaen
  • ✓Ennakkoperintärekisteri1.3.1995 alkaen
  • ✓Työnantajarekisteri1.2.1986 alkaen

Liikevaihto

  • 2023953 t€
  • 2024956 t€
  • 20251,1 milj. €

Tilikauden tulos

  • 2023413 t€
  • 2024427 t€
  • 2025510 t€

Liikevoitto

  • 2023497 t€
  • 2024493 t€
  • 2025612 t€

Luvut digitaalisista tilinpäätöksistä (iXBRL), jotka yritys on ilmoittanut kaupparekisteriin. Lähde: PRH, CC BY 4.0.

Perustiedot

Yritysmuoto
Osakeyhtiö
Päätoimiala
Muiden muovituotteiden valmistus (22260)
Kotipaikka
Savonlinna
Postiosoite
PAJATIE 3 57200 Savonlinna
Rekisteröity
13.3.1986
Y-tunnus annettu
20.1.1986
ALV-tunniste
FI06098125
Tiedot päivitetty
31.12.2025

Entiset nimet

  • Muovi Team S & H Kontinen Ky · 15.2.1994 asti

Usein kysyttyä

Mikä on Muovi Team S & H Kontinen Oy:n Y-tunnus?

Muovi Team S & H Kontinen Oy:n Y-tunnus on 0609812-5. EU:n arvonlisäverotunniste on FI06098125.

Mikä on Muovi Team S & H Kontinen Oy:n liikevaihto?

Muovi Team S & H Kontinen Oy:n liikevaihto oli 1,1 milj. € tilikaudella, joka päättyi 31.12.2025. Lähde: PRH:n avoin tilinpäätösdata.

Onko Muovi Team S & H Kontinen Oy arvonlisäverorekisterissä?

Kyllä. Muovi Team S & H Kontinen Oy on merkitty arvonlisäverorekisteriin YTJ:n mukaan.

Onko Muovi Team S & H Kontinen Oy ennakkoperintärekisterissä?

Kyllä, Muovi Team S & H Kontinen Oy on ennakkoperintärekisterissä.

Hae toinen yritys

Tunnettuja yrityksiä

Lähde: PRH, CC BY 4.0 · YTJ avoin data · Avaa YTJ:ssä