ERT-Kiinteistöt Oy
VoimassaOsakeyhtiö
Y-tunnus
0616238-5
- ✓Kaupparekisteri19.6.1986 alkaen
- ×Arvonlisäverorekisteri
- ✓Ennakkoperintärekisteri9.4.2023 alkaen
- ×Työnantajarekisteri
Liikevaihto
- 202314 t€
- 202415 t€
- 202515 t€
Tilikauden tulos
- 20234 115 €
- 20243 524 €
- 20253 290 €
Liikevoitto
- 20233 653 €
- 20243 276 €
- 20252 831 €
Luvut digitaalisista tilinpäätöksistä (iXBRL), jotka yritys on ilmoittanut kaupparekisteriin. Lähde: PRH, CC BY 4.0.
Perustiedot
- Yritysmuoto
- Osakeyhtiö
- Päätoimiala
- Omien kiinteistöjen kauppa (68110)
- Kotipaikka
- Lahti
- Postiosoite
- Monontie 9 B 15950 Lahti
- Rekisteröity
- 19.6.1986
- Y-tunnus annettu
- 5.3.1986
- ALV-tunniste
- FI06162385
- Tiedot päivitetty
- 31.12.2025
Entiset nimet
- Hollolan Konevuokraamo Oy · 8.4.2001 asti
Usein kysyttyä
Mikä on ERT-Kiinteistöt Oy:n Y-tunnus?
ERT-Kiinteistöt Oy:n Y-tunnus on 0616238-5. EU:n arvonlisäverotunniste on FI06162385.
Mikä on ERT-Kiinteistöt Oy:n liikevaihto?
ERT-Kiinteistöt Oy:n liikevaihto oli 15 t€ tilikaudella, joka päättyi 31.12.2025. Lähde: PRH:n avoin tilinpäätösdata.
Onko ERT-Kiinteistöt Oy arvonlisäverorekisterissä?
YTJ:n avoimen datan mukaan ERT-Kiinteistöt Oy ei ole tällä hetkellä arvonlisäverorekisterissä.
Onko ERT-Kiinteistöt Oy ennakkoperintärekisterissä?
Kyllä, ERT-Kiinteistöt Oy on ennakkoperintärekisterissä.
Hae toinen yritys
Tunnettuja yrityksiä
Lähde: PRH, CC BY 4.0 · YTJ avoin data · Avaa YTJ:ssä