Yrityshaku

Ulvilan tilitoimisto Oy

VoimassaOsakeyhtiö

Y-tunnus

0707017-5

  • ✓Kaupparekisteri22.3.1989 alkaen
  • ✓Arvonlisäverorekisteri1.6.1994 alkaen
  • ✓Ennakkoperintärekisteri1.3.1995 alkaen
  • ✓Työnantajarekisteri1.8.1988 alkaen

Liikevaihto

  • 2023531 t€
  • 2024555 t€
  • 2025561 t€

Tilikauden tulos

  • 202349 t€
  • 202435 t€
  • 202525 t€

Liikevoitto

  • 202372 t€
  • 202450 t€
  • 202532 t€

Luvut digitaalisista tilinpäätöksistä (iXBRL), jotka yritys on ilmoittanut kaupparekisteriin. Lähde: PRH, CC BY 4.0.

Perustiedot

Yritysmuoto
Osakeyhtiö
Päätoimiala
Laskentatoimi, kirjanpito ja veroneuvonta (69201)
Kotipaikka
Ulvila
Käyntiosoite
Tehtaantie 2 28400 Ulvila
Postiosoite
Tehtaantie 2 28400 Ulvila
Rekisteröity
22.3.1989
Y-tunnus annettu
1.8.1988
ALV-tunniste
FI07070175
Tiedot päivitetty
31.12.2025

Usein kysyttyä

Mikä on Ulvilan tilitoimisto Oy:n Y-tunnus?

Ulvilan tilitoimisto Oy:n Y-tunnus on 0707017-5. EU:n arvonlisäverotunniste on FI07070175.

Mikä on Ulvilan tilitoimisto Oy:n liikevaihto?

Ulvilan tilitoimisto Oy:n liikevaihto oli 561 t€ tilikaudella, joka päättyi 31.12.2025. Lähde: PRH:n avoin tilinpäätösdata.

Onko Ulvilan tilitoimisto Oy arvonlisäverorekisterissä?

Kyllä. Ulvilan tilitoimisto Oy on merkitty arvonlisäverorekisteriin YTJ:n mukaan.

Onko Ulvilan tilitoimisto Oy ennakkoperintärekisterissä?

Kyllä, Ulvilan tilitoimisto Oy on ennakkoperintärekisterissä.

Hae toinen yritys

Tunnettuja yrityksiä

Lähde: PRH, CC BY 4.0 · YTJ avoin data · Avaa YTJ:ssä