Yrityshaku

Jannen Lohi Oy

VoimassaOsakeyhtiö

Y-tunnus

0740517-4

  • ✓Kaupparekisteri22.3.1989 alkaen
  • ✓Arvonlisäverorekisteri1.1.1995 alkaen
  • ✓Ennakkoperintärekisteri1.3.1995 alkaen
  • ✓Työnantajarekisteri1.2.1994 alkaen

Liikevaihto

  • 20231,6 milj. €
  • 20241,4 milj. €
  • 20251,6 milj. €

Tilikauden tulos

  • 2023327 t€
  • 2024204 t€
  • 2025219 t€

Liikevoitto

  • 2023415 t€
  • 2024297 t€
  • 2025297 t€

Luvut digitaalisista tilinpäätöksistä (iXBRL), jotka yritys on ilmoittanut kaupparekisteriin. Lähde: PRH, CC BY 4.0.

Perustiedot

Yritysmuoto
Osakeyhtiö
Päätoimiala
Kalanviljely meressä (03210)
Kotipaikka
Kustavi
Postiosoite
JÄÄDYTTÄMÖNTIE 65 23360 Kustavi
Rekisteröity
22.3.1989
Y-tunnus annettu
19.4.1989
ALV-tunniste
FI07405174
Tiedot päivitetty
31.12.2025

Usein kysyttyä

Mikä on Jannen Lohi Oy:n Y-tunnus?

Jannen Lohi Oy:n Y-tunnus on 0740517-4. EU:n arvonlisäverotunniste on FI07405174.

Mikä on Jannen Lohi Oy:n liikevaihto?

Jannen Lohi Oy:n liikevaihto oli 1,6 milj. € tilikaudella, joka päättyi 31.12.2025. Lähde: PRH:n avoin tilinpäätösdata.

Onko Jannen Lohi Oy arvonlisäverorekisterissä?

Kyllä. Jannen Lohi Oy on merkitty arvonlisäverorekisteriin YTJ:n mukaan.

Onko Jannen Lohi Oy ennakkoperintärekisterissä?

Kyllä, Jannen Lohi Oy on ennakkoperintärekisterissä.

Hae toinen yritys

Tunnettuja yrityksiä

Lähde: PRH, CC BY 4.0 · YTJ avoin data · Avaa YTJ:ssä