Yrityshaku

Maansiirto Suuronen Oy

VoimassaOsakeyhtiöwww.maansiirtosuuronen.fi

Y-tunnus

0751073-2

  • ✓Kaupparekisteri8.3.1989 alkaen
  • ✓Arvonlisäverorekisteri16.3.2000 alkaen
  • ✓Ennakkoperintärekisteri1.3.1995 alkaen
  • ✓Työnantajarekisteri1.1.1989 alkaen

Liikevaihto

  • 20243,3 milj. €
  • 20254,2 milj. €

Tilikauden tulos

  • 202415 t€
  • 202525 t€

Liikevoitto

  • 202454 t€
  • 2025160 t€

Luvut digitaalisista tilinpäätöksistä (iXBRL), jotka yritys on ilmoittanut kaupparekisteriin. Lähde: PRH, CC BY 4.0.

Perustiedot

Yritysmuoto
Osakeyhtiö
Päätoimiala
Rakennuspaikan valmistelutyöt (43120)
Kotipaikka
Lievestuore
Käyntiosoite
Simontie 2 41400 Lievestuore
Postiosoite
Simontie 2 41400 Lievestuore
Rekisteröity
8.3.1989
Y-tunnus annettu
20.7.1989
ALV-tunniste
FI07510732
Tiedot päivitetty
7.5.2026

Usein kysyttyä

Mikä on Maansiirto Suuronen Oy:n Y-tunnus?

Maansiirto Suuronen Oy:n Y-tunnus on 0751073-2. EU:n arvonlisäverotunniste on FI07510732.

Mikä on Maansiirto Suuronen Oy:n liikevaihto?

Maansiirto Suuronen Oy:n liikevaihto oli 4,2 milj. € tilikaudella, joka päättyi 31.12.2025. Lähde: PRH:n avoin tilinpäätösdata.

Onko Maansiirto Suuronen Oy arvonlisäverorekisterissä?

Kyllä. Maansiirto Suuronen Oy on merkitty arvonlisäverorekisteriin YTJ:n mukaan.

Onko Maansiirto Suuronen Oy ennakkoperintärekisterissä?

Kyllä, Maansiirto Suuronen Oy on ennakkoperintärekisterissä.

Hae toinen yritys

Tunnettuja yrityksiä

Lähde: PRH, CC BY 4.0 · YTJ avoin data · Avaa YTJ:ssä